Contact

CONTACT.

Heeft u vragen over uw contract of wilt u weten wat de mogelijkheden zijn van een zakelijk leasecontract? Free2Move Lease helpt u graag verder bij het beantwoorden van uw vragen. 
+31(0)30 602 44 33
lease@free2move.com
Region
E-Mail Telefon
1, 2, 3 thorsten.krakies@opelfinance.com +49 151 57960766
4, 5, 6 roland.klassen@opelfinance.com +49 151 17461747
7, 8, 9
thomas.bulicke@opelfinance.com +49 160 92174028
10, 11 knut.rieger@opelfinance.com +49 160 4316115
12, 13, 15
hansjoerg.lichtner@opelfinance.com +49 151 44352024
14, 16 harry.heling@opelfinance.com +49 160 94739893

1, 2, 3

Thorsten  Krakies

thorsten.krakies@opelfinance.com

 

+49 151 57960766

 

 

 

4, 5, 6

Roland  Klaßen

roland.klassen@opelfinance.com

 

+49 151 17461747

7, 8, 9

Thomas Bulicke

thomas.bulicke@opelfinance.com

 

+49 160 92174028

10, 11

Knut Rieger

knut.rieger@opelfinance.com

 

+49 160 4316115

 

 

 

12, 13, 15

Hansjörg Lichtner

hansjoerg.lichtner@opelfinance.com

 

+49 151 44352024

14, 16

Harry Heling

harry.heling@opelfinance.com

 

+49 160 94739893

Subheadline

Subheadline

+49 171 8417608

Christian Harbeck

christian.harbeck@opelfinance.com

 

Corporate Account Management

+49 151 42127606

Adam Pasieka

adam.pasieka@opelfinance.com

 

FORMULAR FOR YOUR REQUEST.